Select Page

Sleva
sccantool_OBDLinkMXWIFI_01
sccantool_OBDLinkMXWIFI_02

Diagnostika OBDLink MX – WiFi

4.499  3.499 

Skladem

Katalogové číslo: SCT 426801 Kategorie: ,

Popis

Popis produktu

Vysoce kvalitní diagnostika motoru přes OBD rozhraní pro všechny značky automobilu. Univerzální, mnohonásobně rychlejší než-li konkurence. Diagnostika je určena pro PC, Mac a iOS platformu – i-Phone/i-Pad. Připojení se provádí pomocí bezdrátového spojení WiFi. Jednotka je vyrobena v USA firmou Scantool. Díky velmi příznivé ceně a univerzálnímu použití využijí produkty ScanTool jak menší autoservisy, tak domácí kutilové a příznivci tuningu. Diagnostika podporuje CAN protokoly pro vozy GM a Ford pro čtení komfortních řídících jednotek.

Scantool OBDLink MX – WiFi slouží ke snadné diagnostice motoru (a další výbavy automobilu) pomocí OBD2 rozhraní. Rozhraní OBD2 (EOBD, JOBD) je celosvětový standard pro automobilovou diagnostiku (USA od 1996, EU benzín od 2000 a EU diesel od 2004). Diagnostické jednotky ScanTool se vyznačují precizním zpracováním a použitím nejmodernějších technologií STN nahrazujících zastaralé čipy ELM323 a 327. Technologie STN nabízí 10x vyšší výkon a 5x větší paměť, čímž je zajištěna rychlejší odezva, rychlejší přenos a vyhodnocení dat, zobrazení v reálném čase bez zpoždění a především větší spolehlivost bez výpadků v případech, kde je sledováno více hodnot najednou.

Další výhodou je odlišný způsob detekce protokolu a rozšířená podpora protokolů a CAN rozhraní, zajišťující větší kompatibilitu s více automobily. Možnost aktualizace firmware pro případ nekompatibility nebo rozšíření protokolů v budoucnosti. Výraznou konkurenční výhodou u diagnostických jednotek ScanTool je přiložená plně vybavená ovládací aplikace TouchScan OBDwiz pro Windows.

*SLEVA PLATÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Additional Info

Další informace

Hmotnost 0.5 kg
Facebook