Select Page

Sleva
piloti_prototipo_navy_01
piloti_prototipo_navy_06piloti_prototipo_navy_02piloti_prototipo_navy_03piloti_prototipo_navy_04piloti_prototipo_navy_05piloti_prototipo_navy_07

Boty Piloti Prototipo – BL, vel. 43

4.105  2.999 

Skladem

Katalogové číslo: PLT 00101/43 Kategorie: ,

Popis

Popis produktu

Nízké boty připomínající design závodních bot, vyrobené ze semišové kůže. Pro lepší prodyšnost je vnitřní čalounění a jazyk boty vyroben ze síťoviny. Zvýšená pryžová ochrana na pravé noze chrání před teplem, vibracemi a prodřením při rychlém řazení s nohou na brzdě i plynu zároveň. Prototipo, to je ověřená klasika v nabídce, nejlepší bota pro řidiče.

Závodní design a pohodlí pro každý den, to je řada Casual. Je perfektní pro každodenní řízení nebo běžnou chůzi a nabízí obdobné technologie, jako závodní řada Performance, tedy například patentovanou „Roll Control“ kulatou patovou část, která díky své konstrukci nabízí velmi snadné naklánění bot mezi plynovým a brzdovým pedálem a zároveň zajišťuje výborné odpružení a filtruje vibrace, takže řidiče nebolí noha ani po dlouhé jízdě. Zároveň boty narozdíl od konkurenčních fashion bot nabízejí anatomicky tvarovanou vnitřní stélku s odpružením kolmé patové části a unikátní odpružení prstů „Toe Spring“, zabezpečující stejný komfort i při celodenní chůzi mimo automobil, kdy bota přesně kopíruje tvar patní kosti a podporuje střední část a boky chodidla. Samozřejmostí je pak zvýšená boční ochrana na pravé noze umožňující tzv. „heel and toe“ řazení, neboli společné šlapání na brzdový i plynový pedál. Boty Piloti Casual jsou vyráběné z nejkvalitnéjších hladkých a semišových kůží a nabízí detaily inspirované historií motorsportu, jako například ikonickou podrážku se vzorem historických závodních pneumatik.

Barva: tmavě-modrá
Velikost: 43 (doporučujeme objednat o číslo větší velikost než běžně používáte!)

Additional Info

Další informace

Hmotnost 2 kg
Velikost:

41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Facebook