Select Page

piloti_campione_BR-leather_01
piloti_campione_BR-leather_02piloti_campione_BR-leather_03piloti_campione_BR-leather_04piloti_campione_BR-leather_05piloti_campione_BR-leather_06

Boty Piloti Campione – kůže – BR

11.949 

Není-li zboží skladem, je doba dodání 2-3 týdny. Před objednáním je vyžadovaná záloha 50% ceny.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: PLT 00118 Kategorie:

Popis

Popis produktu

Exkluzivní design a řemeslná zručnost. Luxusní vysoké společenské boty Piloti Campione ručně vyrobené z nejjemnější ručně leštěné kůže v designu klasické polobotky jsou opatřeny unikátní verzí podrážky z pravé kůže v kombinaci s gumovým kulatým podpatkem Roll Control pro nadšené řidiče. Bota je doplněna o jemné designové detaily a vynikne stejně dobře na okruhu, jako v kanceláři.

Exkluzivní styl, vysoký výkon, to je řada Luxury. Prémiová obuv tvořená designem, závodním duchem a patentovanými biomechanickými technologiemi, která je stejně pohodlná, jako stylová. Precizně ručně vyráběná z nejjemnějších kůží, s noblesní koženou podrážkou kombinovanou s patentovanou „Roll Control“ kulatou patovou částí, která díky své konstrukci nabízí velmi snadné naklánění bot mezi plynovým a brzdovým pedálem a zároveň zajišťuje výborné odpružení a filtruje vibrace, takže řidiče nebolí noha ani po dlouhé jízdě. Narozdíl od konkurenčních fashion bot nabízejí anatomicky tvarovanou vnitřní stélku s odpružením kolmé patové části a unikátní odpružení prstů „Toe Spring“, zabezpečující stejný komfort i při celodenní chůzi mimo automobil, kdy bota přesně kopíruje tvar patní kosti a podporuje střední část a boky chodidla. Obuv v řadě Luxury poskytne nejen maximální výkon v autě, ale zanechá nejlepší dojem i při obchodním jednání v kanceláři.

Barva: hnědá
Velikost: 40-48

Additional Info

Další informace

Velikost:

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 46.5, 48

Facebook